Poselství ze dne 4.9.2022

4.9. 2022Lilien155x

Má otázka: „Demonstrace, nespokojenost lidí v naší zemi, co bude dál?“
„Má drahá Lilien, již před časem jsem pověděl, že ten den nastane a lid zde povstane. On chápán špatně je, ale to jsou postoje lidí, kteří nevědí, co se chystá během dalších příštích dní.
To, že zle již začíná být, to je ten neklid, který lidé dobře vyhodnotili a do ulic vyšli. Má drahá, já chci aby tato slova, vyzněla ve prospěch tohoto národa. Tak nyní povím, že jsem rád, že jste s tím konečně začali a do rukou vzali své osudy. To co se ještě nyní chystá je věc zlá, protože tato vláda opravdu špatně jedná. Díky tomu se brzy doma hádat budete, protože budou lidské jistoty rozvrácené. Já myslím to, že nebude mnoho lidí míti na jídlo. Ono se to již děje, ale je to ještě únosné. Ale povím ti, že ti zloději co vás o vše připravují brzy budou souzeni a to ještě na této zemi. Uvidíš, jak se jejich život otočí až naše armáda zakročí. Ten děj je již přichystán, aby byl od nás na Zem oddíl poslán. Ten pořádek nastolí a to jejich pohodlí je bude tak páliti, že nebudou ani věřiti, že tohle možné je, během jednoho dne.       Vím, co tě napadlo moje milá (pozn. moje: už aby to bylo), ale to se jim vše počítá a ta odplata bude pro ně opravdu krutá.
Já nyní  tobě povím, aby jsi se tím moc nezabývala, protože  je  pro tebe  jiná práce připravená. Vše co kolem tebe děje se, je pro tebe poučné a ty vyhodnotíš, v čem je zde potíž. A lidem budeš rady dávat, jak se mají zachovat. Ti co tebe poslechnou a radu mou si ke svému srdci přivinou, budou pod ochranou mou. 

Má drahá toto jsou slova, co já tobě shora poslal sem na tuto zem. Ale aby jsi neřekla, ještě jedna dlouhá věta co ti je ještě určena. 

Ta změna zasáhne celou zem a tím pádem se bude žít zle, lidem všem. Ten dopad bude veliký a ty lidské životy, co za to zaplatí budou se počítat na stovky. Bude to děj hrozný, ale vše se točí podle toho, jak si zaslouží svět tento. Mi už dlouho čekali, na tuto chvíli, která již přichází. Lidé kteří tomu uvěří, ti se také dozví, že je Bůh ochrání. Mnoho jich ale nebude, protože jejich postoje jim nedovolí věřiti tvé předpovědi. A to je dovede na scestí a tam životem zaplatí. Bude to doba zlá, já už toto povídal, protože to s vámi jinak nejde dál. Proto ještě jednou prosím lid tento, aby se za svůj dům i život postavil a ne se nechal trápit člověkem tím, co zlo rozsévá všudy kde se podívá.

To je rada má.“

Jmenuji se Blažena, blažená to žena, kterou před více jak dvaceti lety potkalo to štěstí, že dostala dar, vykládat karty Vám.  Jak šel čas, hodně se posunula a dokonce ve věštecké kouli děje viděla. Její duše ale spokojená nebyla a k psaní vzkazů od Andělů ji přivedla. A potom se jeden proměnil a k přenosu energie jí připravil. Ona zde již léta s radostí i úspěchem s ní pracuje a lidem skrze sebe jí zprostředkuje. A ptáte se proč jméno Lilien? To jí bylo při psaní darováno Andělem.