Poselství ze dne 26.4.2024

26.4. 2024Lilien369x

„Má drahá Lilien, jsem u tebe a budu ti diktovat myšlenky své. Tak piš tato slova co mi shora, tobě posíláme.

     Tak má zlatá, ta doba už nastala a vaše zem je jedna bolavá hrouda. To co mi vám dříve psali se začíná plnit a o to víc je to bolestné, že vy si to vše prožijete.
     Ta vláda co vaší není a myslí na úplně jinou zemi, má zrak i mysl zaslepen zlem, které se zde rozpíná a to je ta pravá příčina, proč bude z vaší země pustina. Tam v dáli se války rozlévají a to je pro vás varování, že se přelije i do vaší země.

      Má drahá, vaše mysl není jednotná. Jsou zde skupiny, které jsou válce nakloněny a to je příčina toho, co děje se ve státě tomto. Ta příčina musí být odstraněna a to je vaše hlavní úloha.

    Již dříve jsem psal, posuňte se dál a tuto bandu vyžeňte co nejdál. Zatím se tak neděje a vy se divíte, že vy tím tak trpíte. Má drahá ještě je čas do léta, aby tato vláda padla. Pak již soumrak nastane, pokud tato vláda neodejde. Vy lidé budete ronit slzy za jejich pokusy, které chtějí vykonat a vás do spárů války zahnat. To se již děje a jejich fanatické postoje se zavděčují lidem v jiném státě. A tím zásluhy mají a po žebříčku stoupají. Ano, peníze a moc se v ďábla proměnily a jejich mozky zaslepily. Proto prosím, začněte konat, ať tato doba nenastane a z vaší krásné země alespoň část zbude.

     Jsou lidé, kteří to s vámi myslí dobře, ale ty hoře a ústrky co prožívají, jim moc síly nedávají. Proto prosím vzbuďte se ať všichni dohromady to unesete a štěstí si přivodíte. Jsou to děje budoucí a to přeci je věc všech, aby se postavili za práva, která tato vláda pošlapala. Oni pykat budou za věci co činí, ale nyní je potřeba, aby vaše převaha byla silná a dokázala toho zlosyna co tam sedí, poslat do propadliště dějin.

     Je smutné vám tohle říkat, ale je třeba se zamyslet nad činy lidí, co se za ministry považují. Je to banda lumpů co med mažou lidem kolem huby, aby byli dobří pro svoje lidi, kteří jim ještě stále věří. To, ale brzy změní se, protože ty peníze, co lidem budou brát, budou i jejich lidé potřebovat. To bude ta správná chvíle, kdy i oni shodí růžové brýle a začnou se ptát, proč by je měli za to vše obhajovat. 

     A potom se konečně začne vše hýbat a lidé budou i klacky do rukou brát. Věř, že podívaná to bude nepěkná, protože jim bude i ruka useknuta. Za vše co této zemi způsobili budou platiti. Trest ten, co na ně bude uvalen bude přísný jen. Oni cukat se budou, ale s tou pomocí velkou, na kterou oni spoléhali, se budou pouze dívat do dáli a zrak se jim zakalí až poznají, na co vše naletěli. On nikdo při nich stát nebude a ty cizí velmoce, ruce dají od nich pryč, aby ten bič, co pro ně je nachystán, byl pouze na nich vykonán.

    Lidé moji, dejte síly dohromady a děj se otočí a to násilí co v bojích je, ať vás mine. Jsou zde lidé tvořiví, kteří by zde do pořádku hodně věcí dali. Je třeba, aby jste jim pomohli a do vlády je dostali. Ano moje milá jsou to ti, nad kterými hodně lidí hlavou vrtí. Ale ať si uvědomí, že nyní jiné řešení není. Je to vše na vás, jak ten čas co nadchází využijete k odchodu z nesnází. 

Tak ať vás Bůh doprovází.“

Jmenuji se Blažena, blažená to žena, kterou před více jak dvaceti lety potkalo to štěstí, že dostala dar, vykládat karty Vám.  Jak šel čas, hodně se posunula a dokonce ve věštecké kouli děje viděla. Její duše ale spokojená nebyla a k psaní vzkazů od Andělů ji přivedla. A potom se jeden proměnil a k přenosu energie jí připravil. Ona zde již léta s radostí i úspěchem s ní pracuje a lidem skrze sebe jí zprostředkuje. A ptáte se proč jméno Lilien? To jí bylo při psaní darováno Andělem.