Poselství ze dne 30.1.2023

30.1. 2023Lilien376x

Všichni víme jak to dopadlo a tak mě napadlo se zeptat na nově zvoleného prezidenta Pavla jak povede naši zemi.

A zde je odpověď

Má milovaná Lilien,tento den.,kterým se stal vaším prezidentem,bude brzy v černé roucho zahalen.Vy brzy poznáte,co za člověka tam máte.On pachtovat se bude se všemi co jsou ve vládě.Však už nyní vidíte rozhodnutí,které není pro vás lidi.Vše on bude dělati aby mohl se vládě zavděčiti.Jeho děj se brzy objeví na bitevním poli.On se bude snažit,aby se vše vyřešilo  ale všem to tam bude jedno.

Ten člověk/Zelensky/Co za boj se schovává a jen rozkazy rozdává se brzy objeví i u vás v zemi.On bude stále žebrati,aby jste mu pomohli,protože on o mír nestojí.Jeho povaha se změnila ve válečného prevíta,který by stále jen bral a nikam se neposouvá dál.Mír,to slovo pro něj zle zní,protože on chce získat vaše hlasy,aby se mohl prezentovat jako člověk,co chce v mnoha věcech rozhodovat.On není schopen,aby lid svůj ten,přivedl k míru jen.

To co vlády světa dělají je do očí bijící že i vaši politici jsou při nich.Proto moje milá to byla velmi špatná volba,když jste si zvolili toho člověka.On uhlazený je a to mnoha lidem imponuje ale pod tím schovám člověk zlý je,který se již ukazuje.

Má drahá,k tomu je jen rada jedna a tou je,změňte vaše postoje. Vím,že vás málo je ale brzy bude pozdě.Protože on vás lidi obětuje pro své vojenské postoje.Ten pád co chce udělat,je jen pakt mezi ním a vším,co mu druzí radí a on bude poslouchat kydy aby splnil své sliby.

Má milovaná,již se váš děj odehrává a vy si vše musíte vypit až do dna.Jste národ,který se nepoučí a dává hlasy těm,kteří se chtějí zavděčit všem,jen ne vám lidem a toto mi nepodporujem.

.Doba zlá začíná a vaše vláda je toho příčina.

Po tomto vzkazu mi vyvstala otázka a myslím si,že  zajímá i vás,co nás tedy čeká.

A zde je opět odpověď.

Má drahá,tato odpověď již dříve padla.Já jen řeknu,že vše,co se zde odehraje,bude mít dopady dalekosáhlé.

Tato vláda není tou,co lidem by pomáhala i když to možná chvílemi vypadá,že by mohla.Ten vděk,který ona musí opětovat,je tam,odkud je jím plat poslán.To jsou vlády jiných zemí co o vás rozhodují.Brzy ale poznáte,že takto žít dlouho nedá se.Proto lid povstane a tuto vládu vyžene,ale bude to pro vás již pozdě.

Zem se zachvěje a ty závěje,které vás dostihnou budou tou zlou dobou o které jsem již psal a ty jsi to měla předat dál.

Je to smutné,když to říkám ale věř,že se nedá utéct nikam .Proto zde musíte zůstati a svůj hořký kalich do dna vypíti.Potom si teprve lidé uvědomí co dobrého by bylo pro tuto zemi.Proto moje milá má,podívej se dokola,aby jsi si pamatovala jak tato doba byla zlá a co špatného vám přinesla.Vše se bude ještě zhoršovat a i vy budete plakat.Budou to děje hrozivé až válka se po světe rozlije.

To je vše.co jsem ti chtěl povědět.protože těch pár vět je smutných tak,že dál již nemohu pokračovat.Ale věř,že mám tě moc rád.

Je to smutné a zatím k tomu není co dodat.Uvidíme zda jsme jako lidé schopni tento budoucí děj alespoň trochu zmírnit naším budoucím chováním.

Jmenuji se Blažena, blažená to žena, kterou před více jak dvaceti lety potkalo to štěstí, že dostala dar, vykládat karty Vám.  Jak šel čas, hodně se posunula a dokonce ve věštecké kouli děje viděla. Její duše ale spokojená nebyla a k psaní vzkazů od Andělů ji přivedla. A potom se jeden proměnil a k přenosu energie jí připravil. Ona zde již léta s radostí i úspěchem s ní pracuje a lidem skrze sebe jí zprostředkuje. A ptáte se proč jméno Lilien? To jí bylo při psaní darováno Andělem.